Çin Su Chiller Çözümleri Üretici

Yüzme Havuzu İçin 50 ℃ Sıcak Su Soğutma Çözümleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WaterChiller
Sertifika: ISO9001
Model numarası: DTH-005
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 30-35 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100 set / ay

Detay Bilgi

avantaj: Yüksek Verimli Sıcak Su Çözümleri Kurulum: Müstakil
Uygulama: Otel, apartman, yüzme Havuzu Güç kaynağı: Elektrik
Isı kaynağı: Hava kaynağı soğutucu: R134a R410a
Sıcaklık: 50-80C SS Su Tankı: Mevcut
Vurgulamak:

50 ℃ Sıcak Su Chiller Çözümleri

,

80 ℃ Sıcak Su Chiller Çözümleri

Ürün Açıklaması

Sıcak Su Chiller Ünitesi Çözüm Çıkışı 50-80C Derece Yüzme Havuzu İçin Sıcak Su Otel Dairesi Banyo

 

 

avantaj

1, enerji tasarrufu

Hiç şüphe yok ki hava enerjili su ısıtıcısının en büyük avantajı enerji tasarrufu.Havadaki düşük sıcaklıktaki ısı enerjisi, kompresör vasıtasıyla yüksek sıcaklıklı ısı enerjisine dönüştürülür.Elektrikli ısıtıcı ve su ısıtıcı ile karşılaştırıldığında aynı sıcak su üretimine dayanarak maksimum elektrik enerjisi tasarrufu elde edilir.Kullanım maliyeti elektrikli su ısıtıcısının sadece 1 / 4'ü iken, geleneksel gazlı su ısıtıcısı ile karşılaştırıldığında, kullanım maliyeti herhangi bir gaz yakıtı kullanmadan gazlı su ısıtıcısının sadece 1 / 3'ü kadardır.Havayı ana gövde olarak almak ve enerji tasarrufu yapmak sadece insanların kullanım maliyetini düşürmekle kalmaz, aynı zamanda hava enerjili su ısıtıcılarının en önemli özelliklerinden biri olan dünya enerji tasarrufunun ana gövdesine de uygundur.

2, kullanışlı

Hava su ısıtıcısının satış noktası havadır ve ev ürünleri için insanların en temel ihtiyaçlarından biri rahat kullanımdır, bu nedenle rahatlık, hava su ısıtıcısının ikinci önemli noktası haline gelmiştir.İç ve dış mekanlarda, güneşli ve bulutlu günlerde hava miktarı güneş enerjili su ısıtıcısına göre etkilenmediğinden hava enerjili su ısıtıcısı çok uygundur.İster iç mekanda ister dış mekanda kurulsun, bulutlu ve güneşli olsun, sıfır santigratın üzerinde sıcaklıkta kullanılabilir.Ek olarak, bir kutu su kullandıktan sonra, hava enerjili su ısıtıcısı bir saatten daha kısa bir süre içinde bir aile tarafından tüm gün kullanılabilen başka bir kutu sıcak su yapabilir.

3, güvenlik

İki tür su ısıtıcısı ile karşılaştırıldığında, hava enerjili su ısıtıcıları, ısı alışverişi yapmak ve elektrikli su ısıtıcılarındaki gizli elektrik kaçağı tehlikesini çözen elektrikli ısıtma elemanları ile su arasındaki doğrudan teması önlemek için ortam kullanır.İkinci olarak, hammadde hava olduğu için gazlı su ısıtıcılarında gaz patlaması veya gaz zehirlenmesi ortadan kaldırılır.Gaz zehirlenmesi olasılığı insanları daha rahat hale getirir.

4, çevre koruma

Enerji tasarrufu ve çevre koruma birbirini tamamlar ve çevre koruma, enerji tasarrufu avantajlarında hava enerjili su ısıtıcısının bir başka artı noktasıdır.Öncelikle hava enerjili su ısıtıcısı, ısı enerjisini üretmek için havayı sıkıştırmak için elektrik enerjisinden yararlanır ve atık gaz ve zehirli gazı dışarı atmaz, bu sadece güvenli değil, aynı zamanda kirlilikten arındırılmış bir banyo oluşturur. ortamı.İkincisi, havalı su ısıtıcısının kullanım süresi 15-20 yıl kadar uzundur.Yüksek ömür, sadece şofben değiştirme maliyetini ve zahmetini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda çevre korumanın önemli bir yönü olan atık üretimini de bir anlamda azaltabilir.

Gelişim tarihi

19. yüzyılın başında sanayi devriminin gelişmesiyle birlikte, ısının daha düşük sıcaklığa sahip ortamdan daha yüksek sıcaklığa sahip ortama pompalanıp pompalanamayacağına büyük ilgi vardı.İngiliz fizikçi JP Joule, "sıkıştırılabilir bir sıvının basıncını değiştirerek sıcaklığı değişebilir" ilkesini önerdi.

Isı pompası teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, yeni elektromanyetik enerjili su ısıtıcısı teknolojileri de vardır.Düşük sıcaklık nedeniyle normal olarak kullanılamayan ısı pompası su ısıtıcısının dezavantajlarını büyük ölçüde iyileştirir ve elektriğin tam kullanımını büyük ölçüde iyileştirir.Banyo sırasında sıcak suyun kesintiye uğramasını azaltır.

 

Ana veri

1. Soğutucu akışkan: R22 veya R134a

2. Dört soğutma parçası: evaporatör, kompresör, kondansatör ve kısma cihazı.3. Üç sabit parça: sıvı depolama tankı (kompresör), genleşme valfi (kılcal), kurutucu (nem).

4. Bir büyük buz çözücü: dört yollu valf

5. Açıklama: Yüksek enerji verimliliği elde etmek için geleneksel enerji dönüştürme teorisini aşın.Isı pompası çalışırken, çalışma ortamı evaporatördeki ortam ortamında depolanan enerji QA'yı emebilir;başlatma sisteminin enerji tüketmesi gerekirken, yani kompresör QB tüketir;aynı zamanda, çalışma ortamı ısı QC'yi kondansatördeki yüksek sıcaklık ortamına bırakır;QC = QA + QB.Kompresörün giriş çalışması sisteme başladıktan sonra mekanik kinetik enerji termal enerjiye dönüşür.Bir QB girin ve QB + QA alın, geleneksel tek enerji dönüşümünün% 100 verime ulaşamadığı darboğazı aşın.Isı pompası teknolojisinin kullanılması daha yüksek enerji verimliliği oranına sahiptir.

karakteristik

1. Kurulum koşullarında herhangi bir sınırlama yoktur.

2. Kullanımı güvenlidir.Su ile direk temas eden elektriksel bir bileşen olmadığından sızıntı riski yoktur.

3. Enerji tasarrufu ve güç tasarrufu.Güç tüketimi, sıradan elektrikli su ısıtıcısının sadece 1 / 4'ü, gazlı su ısıtıcısının 1 / 3'ü ve güneş enerjili su ısıtıcısının 1 / 2'si kadardır.

İlgili kısa giriş

Evsel hava enerji su ısıtıcısı

Profesör Thomson (Lord Kelvin) bir makale yayınladı ve ısı çarpanı kavramını ortaya koydu.İlk kez, havadaki düşük enerjili ısıyı absorbe etmek için ısı pompası fikrini tarif etti.Hava enerjili su ısıtıcısı ortamının ısı değişiminden sonra, yüksek sıcaklıkta gaza sıkıştırılmış ve suyu boru hattı sirkülasyon sistemi aracılığıyla ısıtmıştır.Güç tüketimi elektrikli su ısıtıcısının sadece 1 / 4'ü kadardı.Faydalı model, ısı toplama için güneş ışığına güvenmenin ve güneş enerjili su ısıtıcısının uygunsuz kurulumunun dezavantajlarını ortadan kaldırır.Hava enerji şofbenin işi ortam üzerinden ısı alışverişi yapmak olduğu için su ile temas etmesi için elektrikli ısıtma elemanlarına ihtiyaç duymaz, elektrikli şofben kaçak tehlikesi yoktur, gazlı şofben patlama ve zehirlenme riski yoktur. Yağ su ısıtıcısından çıkan egzoz gazının neden olduğu hava kirliliği yoktur.

Sıcaklık, su tüketimi

Banyo için en uygun sıcaklık 42 olup, orta yaşlılar ve yaşlılar için 1-2 ℃ biraz daha yüksek olabilir ve banyo için su tüketimi kişi başı yaklaşık 40-50 litredir.Küvet ve Jakuzi kapasiteye göre belirlenir.

Ne kadar sıcak su yapılabilir

Ürün performansı ve teorisi açısından hava enerjili su ısıtıcısı - evsel ısı pompası su ısıtıcısı sürekli ve tekrar tekrar sıcak su yapabilir.Normal sıcaklıkta, saatte şu şekilde (45 ℃ - 55 ℃) sıcak su üretilebilir: ünitenin boyutuna bağlı olarak.

Yüksek enerji verimliliği oranı

Hava enerjili su ısıtıcısının en büyük avantajı, düşük işletme maliyeti ve iyi enerji tasarrufu sağlamasıdır ki bu da halkın hava enerjili su ısıtıcısını seçmesinin önemli bir nedenidir.Bu nedenle enerji verimliliği yüksek bir hava enerjili su ısıtıcısı seçmek gerekir.

Yüzme Havuzu İçin 50 ℃ Sıcak Su Soğutma Çözümleri 0

Paslanmaz çelik su deposu seçimi
Isı pompası Uygulanabilir SS su deposu Su deposu astarı boyutu (mm) su deposu boyutu (mm)
3HP 1Ton ∅850x1700 ∅970x1800
2ton ∅1080x2100 ∅81230x2200

 

5HP

2ton ∅1080x2100 ∅81230x2200
3ton ∅1230x2270 ∅1360x3270
4ton ∅1600x1920 ∅1700x2020

 

 

Yüzme Havuzu İçin 50 ℃ Sıcak Su Soğutma Çözümleri 1Yüzme Havuzu İçin 50 ℃ Sıcak Su Soğutma Çözümleri 2Yüzme Havuzu İçin 50 ℃ Sıcak Su Soğutma Çözümleri 3

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir, daha fazla bilgi alabilir ve derinlemesine tartışabilir, en iyi çözümü sunabiliriz

Daha Fazla Bilgi İletişim kurabilirsiniz: +8619124362193, Wechat ID Jack2020323.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz